20 MAJA – WIELKA MANIFESTACJA W WARSZAWIE

Zapraszamy wszystkich członków Solidarności oraz sympatyków i patriotów na ogólnopolską manifestację w Warszawie!

To nie jest zwykłe wydarzenie – to odpowiedź na to, co dzieje się tu i teraz.

W wielu miejscach pracy rośnie niepewność!

Padają decyzje o zwolnieniach!

Setki rodzin tracą poczucie bezpieczeństwa!

Nie możemy być obojętni.

To dotyczy nas wszystkich – naszych zakładów, naszych rodzin, naszej przyszłości!

Mówimy jasno: STOP zwolnieniom!

Bronimy miejsc pracy i godności ludzi pracy!

Dlatego jedziemy razem do Warszawy.

#20 maja – pokażmy jedność i siłę!

Zabierz ze sobą bliskich – im nas więcej, tym nasz głos silniejszy.

Koszty wyjazdu pokrywa Zarząd Regionu.

Zapisy i szczegóły wyjazdu u Przewodniczących lub w Zarządzie Oddziału

tel. 508072444.

Nie czekaj – bądź częścią tej zmiany!

Razem dla Polski i Polaków!

ULOTKA [PDF]